Профиль известной ведущей Марички Падалко в Instagram - это семья, работа, общественная деятельность и бег. Она бегает не первый год. Но, не бегом единым - Маричка еще и Босфор переплыла! В общем - у этой женщины есть чему поучиться. Ее пример вдохновляет, особенно зимой - когда фото с пробежек в ее профиле не пропадают. У Марички нет бегового межсезонья, и она делится со своими подписчиками, почему стоит полюбить зимний бег, что надевать в холодную погоду на пробежку и т.п. Телеведущая уверяет - бегает 10 км в любую погоду: ни слякоть, ни снежная "каша" не мешают ей преодолевать запланированную дистанцию. 

Три причины бегать зимой "по версии" Марички Падалко

  1. Не жарко! Звучит на первый взгляд банально, но на самом   деле бегать в -5-10 ° С гораздо легче, чем в + 30 °С.
  2. Зимний бег закаляет лучше, чем летний.
  3. Вылезти на пробежку зимой значительно сложнее, чем, скажем, весной. А значит, чувство гордости за себя по ее завершении будет в разы больше.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Сьогодні під ногами вранці була суцільна "каша", яка, правда, не завадила пробігти заплановані 10 км, а минулі вихідні (на фото) - це ідеальна погода полюбити зимовий біг 🏃. Чим він класний : 1️⃣ Не жарко! Звучить на перший погляд банально, але насправді бігати в -5-10 С набагато легше, ніж в +30 С 2️⃣ Зимовий біг загартовує краще, ніж літній. 3️⃣ Вилізти на пробіжку взимку значно складніше, ніж, скажімо, навесні. А значить, почуття гордості за себе по її завершенні буде в рази більшим 🎉🎉 👟Мене часто питають, в яких кросівках я бігаю взимку. Відповідь: в тих самих, що і влітку. Минулого літа я купила на дитячому розпродажі "зимові" кросівки. Вони мають водонепроникну мембрану gortex і вони важчі. Скільки разів я в них бігала? Нуль. Зате я їх активно використовую для ходіння пішки по місту навесні чи восени. Тому моя порада - не витрачатися на дорогі "зимові" кросівки, особливо в "сезон". Нога під час бігу не мерзне, особливо, якщо в "лижних" шкарпетках чи гетрах. Що вдягати? 🧥Чим повільніше Ви бігаєте, тим тепліше вдягайтеся. Але Ви не мусите бути мокрі! Перші п'ятсот метрів мають бути за відчуттями трохи "прохолодними", а потім Вам має бути комфортно. Але не жарко, так щоб обливатися потом!!! Куртка на фото - не найкращий варіант. (Що на дачі було, в тому побігла). Вона дає відчуття захищеності, коли дме сильний вітер. Але за нормальної морозної погоди, робить всередині "сауну". Коли знімаєш, то всередині вся мокра. 🎽Мені подобається в куртці-жилетці без рукавів, щоб була вентиляція. Або в вітровці з тканини, що дихає. 🧥🧥І ще всі досвідчені "бігуни" рекомендують вдягатися шарами - замість однієї товстої майки чи кофти - дві тонкі. ❄️І найважливіше, як на мене взимку, правильно розрахувати дистанцію "туди" і "назад" - забігати на таку відстань, звідки Ви зможете повернутися бігом, а не "доходити" пішки, бо втомилися. Так є ризик захворіти🤒 Але найголовніше, що зимовий біг - це ліки від хандри. Сьогодні прочитала в нашого "плюсівського" психолога @natalya_pidlisna, що, за дослідженням, взимку ми тупішаємо😁, і медицина рекомендує вправи, що збільшують кровообіг. Буду вважати, що я сьогодні трохи наблизилася до себе пост-літньої. І Вам бажаю 😙

Публикация от Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Как выбрать кроссовки для зимнего бега?

"Меня часто спрашивают, в каких кроссовках я бегаю зимой. Ответ: в тех же, что и летом. Прошлым летом я купила на детской распродаже "зимние" кроссовки. Они имеют водонепроницаемую мембрану и тяжелые. Сколько раз я в них бегала? Ноль. Зато я их активно использую для прогулок пешком по городу весной или осенью. Поэтому мой совет - не тратиться на дорогие "зимние" кроссовки, особенно в "сезон". Нога во время бега не мерзнет, ​​особенно в "лыжных" носках или гетрах".

Как одеваться на зимнюю пробежку?

"Чем медленнее вы бегаете, тем теплее одевайтесь. Но вы не должны быть мокрые! Первые пятьсот метров должны быть по ощущениям немного "прохладными", а затем вам должно быть комфортно. Но не жарко, так чтобы обливаться потом!"

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Запоріжжя - наш найкращий старт за останні два роки і найкраще організований біговий захід серед тих, на які ми їздили - найкрасивіший маршрут і найбільше підтримки уздовж усієї дистанції. За весь час ми не побачили жодного (!) невдоволеного обличчя. Водії, в яких виявився День автомобіліста, нам махали і сигналили на підтримку, люди впізнавали і вітали навіть з висоти шляхопроводів, під якими ми пробігали, і просто стільки людей вийшли на вулиці уздовж траси, що біглося дуже легко. Я уявляла Запоріжжя суворим, індустріальним і закритим, а воно виявилося з такими краєвидами! Організатори проклали маршрут по Дніпрогесу, через Хортицю, де дихалося одразу легше, далі мальовничою набережною Дніпра і монументальними центральними кварталами! Щодо самого забігу, то "київські" помилки були виправлені: не летіла зі старту, берегла сили на довгий підйом на 17-19 кілометрі, яким нас з @iegorsoboliev лякали ті, хто біг минулого року. Він виявився не таким страшним, зате кінцівка - вниз по схилу. Там ми і нагнали на наш особистий рекорд 1:54:52. Два роки ми не могли вибігти з 1:57... Супер фініш бігового сезону!!! #zaporizhstalhalfmarathon

Публикация от Марічка Падалко (@marichkapadalko)

 

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK