Nova Poshta Kyiv Half Marathon - єдина в Україні бігова подія, яка має відзнаку Bronze Label від IAAF (Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій). Це гарантує проведення змагань відповідно до вимог міжнародних стандартів. У марафоні беруть участь представники не лише української, а й світової бігової еліти. 

У 2019 році на старт головної дистанції вийде ще більше елітних атлетів, ніж у попередні роки. Вже відомі перші імена найшвидших бігунів, які 7 квітня змагатимуться за перемогу на 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Олександр Сітковський 

Майстер спорту міжнародного класу, учасник 3-х Олімпійських Ігор (Пекін, Лондон та Ріо), чемпіонатів Європи, багаторазовий чемпіон України. Особисті рекорди: 42 км - 2:09:11, 21 км - 1:03:49 Атлет статусу Gold Label IAAF (щорічний рейтинг найкращих шосейних бігунів світу, що формується Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій).

Олександр є одним з найстабільніших марафонців України. Про це свідчить те, що спортсмен понад десять років показує результати на гросмейстерському рівні 2:10 і незмінно перебуває на вершині українського та європейського рейтингів. 

У 2018 році Олександр показав п’ятий результат сезону на континенті та перший серед українців за останні три роки - 2:10:10 на марафоні у Сеулі. Крім того, на рахунку спортсмена найкращий в історії України олімпійський виступ на дистанції 42.195 км. Так, у 2012 році Олександр посів 12 місце на Олімпійських Іграх у Лондоні!

Я давно хотів пробігти півмарафон у Києві, але він завжди збігався з іншими змаганнями, на які я був заявлений. У Києві намагатимусь показати хороший час і боротися за призові місця.

Читай также: Винный забег: отличный повод и побегать, и выпить вина

Роман Романенко

Майстер спорту, учасник чемпіонату світу, Європи, призер Кубка Європи на 10 000 м у команді, багаторазовий чемпіон України. Особисті рекорди: 42 км - 2:13:09, 21 км - 1:03:22 Атлет статусу Silver Label IAAF.

Минулоріч Роман став найшвидшим серед українців на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2018 і посів третє місце в абсолюті (1:07:58). Коронною дистанцією цього спортсмена є саме півмарафони. Свій найкращий результат сезону-2018 Роман оформив разом з перемогою на престижному Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary - 1:03:58. А у перервах між півмарафонськими здобутками ще й святкував перемогу на Командному чемпіонаті України у бігу на 10 000 метрів. 

Хочеться пробігти швидко і показати хороший результат. Думаю, цього року мені вдасться реалізувати себе. Того року мені не біглося, але зараз я налаштовуюся на хороший біг

Ольга Котовська

Читай также: Когда лучше не бежать полумарафон

Майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських Ігор в Ріо, чемпіонату Європи, призерка кубка Європи на 10 000 м у команді, багаторазова чемпіонка України. Особисті рекорди: 42 км - 2:29:13, 21 км - 1:12:19 Атлетка статусу Silver Label IAAF.

Ольга - одна з лідерок українського жіночого стаєрського бігу, яка швидко долає як 42, так і 21, робить це вже давно і впевнено. В активі спортсменки стабільні марафонські результати в межах 2:29-2:33 вже понад 5 років, а також численні перемоги на найбільших півмарафонах Європи і світу. 

Хочу скласти достойну конкуренцію в боротьбі за перемогу в найкрутішому напівмарафоні України! Я дуже радію, що у нас в Україні з'явилося дуже багато хороших стартів!

Перелік топ-атлетів поступово поповнюватиметься новими відомими прізвищами. 

Минулого року перемогу з рекордами траси вибороли представник Ефіопії Анбеса Ленчо (1:02:56), який вдруге поспіль оновив рекорд на цьому маршруті, та українка Вікторія Калюжна (1:13:43). У 2019 році саме ці цифри стануть орієнтирами для топ-атлетів.

Цьогорічний призовий фонд 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon збільшився майже вдвічі (703 тис.грн) у порівнянні з минулорічним. На призерів півмарафону чекають винагороди у розмірі 2000, 1500 і 1000 євро за перші три місця відповідно, а за рекорд траси - бонус 1000 євро. Нововведенням цьогорічного заходу стане «Відкритий кубок» для українських бігунів з окремим призовим фондом за перші 5 місць та за рекорд траси саме серед українських атлетів.

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK