Це проект про біг, індивідуальність і силу волі. У команду "Бігові Супердівчата Libresse" потрапили кращі з кращих. Вони не уявляють свого життя без бігу, вони сильні духом і сміливі, не бояться відкривати для себе нові горизонти і підкреслювати індивідуальність. Кастингу допоміг організаторам проекту обрати 6 лідерів. Вони вже готуються надихати українських дівчат на бігові перемоги. Хто ж серед "Бігових Супердівчат Libresse"?

Юлія Мнухіна

Стартапер. 27 років. Дівчина знає, як втілити оригінальні ідеї в мікробізнес. У професійній скарбничці Юлі чимало стартапів. З нещодавніх - виробництво шкарпеток з принтами картин відомих художників, а також «винні» блокноти. Юля закохана в біг і отримує натхнення від кожної перебореної дистанції. «Своїми досягненнями я вважаю вчинки, при здійсненні яких долаю свої страхи і сумніви», - каже дівчина.

Юлія Віцько

Юля 32 роки. Вона лайф-коуч. В її «біговому» арсеналі багато нагород з марафонів. Оточуючі вважають Юлю абсолютним мотиватором. Тому навіть хобі у дівчини дуже різнобічні. Юля - член фонду UNICEF і активно допомагає тваринам. А ще встигла знятися в польському кіно!

Аліна Короленко

Аліні 25 років. вона фахівець з продажу. Не може жити без особистих викликів! У минулому році Аліна подолала дуатлон - гонку, що включає в себе етапи бігу і плавання.«Один з найсильніших видів мотивації - це суперечка! У моєму випадку, це було парі із другом. Довелося освоювати техніку плавання!», - згадує дівчина. Біг - найважливіша частина життя Аліни, хоча дівчина займаєтьсяще й плаванням, ходить в зал і обожнює велопрогулянки. Щоб отримати тіло мрії, вона змогла позбутися 12-ти зайвих кілограмів,поєднавши правильне харчування і регулярні тренування.

Каріна Воронченко

Читай также: Диана ван Дерен: почему эту бегунью назвали сверхженщиной?

Юрист. 27 років. Людина сміливих рішень. Чотири роки тому дівчина кардинально змінила кар'єрний вектор - з юридичного на туристичний. Біг з'явився в житті Каріни всього 1,5 роки тому. І за такий невеликий термін дівчина встигла кілька разів зайняти призові місця! «Кожне тренування має чіткий план і кінцеву мету. Мені подобається відчуття ейфорії після занять. Саме в цей момент усвідомлюю, що у мене в цей раз все вийшло. А значить, план виконаний!», - розповідає дівчина.

Наталя Попова

34 рік. Фахівець в beauty-сфері. Дівчина на порозі змін. Раніше займала управлінську посаду в індустрії моди і краси. Зараз, вперше за багато років роботи, Наталя взяла тайм-аут для пошуків свого справжнього призначення. Допомагають їй нові захоплення. «Коли у людини з'являється вільний час, є два шляхи: віддати перевагу бездіяльності, або ж почати втілювати дитячі мрії. Я обираю другий варіант і рада познайомитися з собою-справжньою », - ділиться Наталя. Дівчина не уявляє своє життя без бігу. Наталя пробігла марафон в Мюнхені і змогла схуднути на 14 кілограмів за два місяці.

Поліна Потапенко

35 років, HR-директор. Інтелігентна і неординарна дівчина на власному прикладі показує, що щастя – у безперервному русі. Поліна долає далекі дистанції на велосипеді і дуже любить гори. Пишається тим, що змогла піднятися на гору заввишки більше 4000 метрів в Грузії. Своїм особистим прикладом дівчина долучає до активного способу життя сина. Бігати почала у 2018 році, але встигла серйозно захопитися цим видом спорту!

Тренування з «Біговими Супердівчатами Libresse» починаються з 1 вересня. До дружніх пробіжок можуть приєднатися всі охочі.