Плохая новость поразила сегодня украинское беговое сообщество - известная спортсменка Наталья Прищепа (в замужестве - Кроль) сдала положительную допинг-пробу.

Как сообщает Athletics Integrity Unit (независимая организация по борьбе с допингом в легкой атлетике), украинка провалила допинг-тест за 23 февраля. В ее анализах был обнаружен запрещенный препарат - гидрохлортиазид. В связи с этим она временно отстранена от соревнований до окончания разбирательства. Срок дисквалификации отсчитывается от 23 февраля.

Эта новость может быть весьма удручающей для спортсменки - она рискует пропустить Олимпиаду-2020 в Токио, если в ходе разбирательства ее все же признают виновной в нарушении допинговых правил.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

🏵Інша сторона медалі!🏵 Бути спортсменом - це важко? Як ви думаєте: це «генетика» і «тобі дано» або ж це важка щоденна праця над собою? Професійний Атлет - це не просто «ооо, у тебе такі ноги підтягнуті, класно тобі», «ти багато подорожуєш», «так круто коли тебе впізнають» і т.д. Ні-ні!!! Спорт - це, як кажуть, «вам не хіхоньки-хахоньки». У кожному атлеті захований «Титан»💪 В переважній більшості спорт - це щоденні тренування. Зовсім немає значення, що за вікном: дощ, сніг чи цунамі - вагомою причиною не прийти на тренування вважається лише ☠ Спорт - це не довгі вечори та прогулянки, тому що зранку в тебе тренування. Спорт - це 365 днів на рік режим: харчування, сну, відпочинку, тренуваннь. Теренування у нас - це не просто пробіжка 15 хв. і 20 присідань. Тренування бувають такі, що наступні три дні неможливо навіть ходити! Або ж буває після ранкового тренування піднімається температура до 39 градусів, тому що ти працюєш на межі. Однак, увечері ти повинен вже бути на пробіжці:) Професійний спорт - це не абонемент в фітнес-зал) Проте, кожен прожитий день на стадіоні того вартий. Вартий стояти перед багатотисячною публікою в чаші стадіону, вартий історії, вартий кожноі секунди, яку вдається скинути від PersonalBest)) І нагородою за це не є 🥇🥈🥉🏆медалі і кубки. Нагородою за це слугає стяг🇺🇦 твоєі країни, який майорить поміж двома іншими, і гімн, який чує світ і співає вся команда) . . . #ua #ukraine #sport #sportlife #athlete #running #runner #nikeathlete #trackandfield

Публикация от Natali Pryshchepa (@mrs___krol)

Напомним, 25-летняя Наталья Прищепа - двукратная чемпионка Европы в беге на 800 м (2016 и 2018 годы) и чемпионка II Европейских игр в Минске-2019.

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK