Де: Запоріжжя

Коли: 28 жовтня

Дистанція: 2 км, 5 км, 21 км

2nd ZaporizhstalHalfMarathon - частина щорічних бігових змагань RunUkraineRunningLeague. Крім 3 дистанцій бігуни долатимуть естафети UnderArmourRelay і HeForSheHalfMarathonRelay. У цьогорвчному біговому сезоні учасники Ліги вже подолали свої п'ять дистанцій у Києві, Одесі, Львові та Дніпрі. У Запоріжжі, столиці козацької слави і металургів, пройде фінальний забіг, який матиме свої особливості.

Чому саме Запоріжжя?

Бо це не тільки місто металургів! Запоріжжя поєднало в собі історію створення Київської Русі, формування запорізького козацтва і великий індустріальний потенціал

Вже традиційно 2nd ZaporizhstalHalfMarathon пройде в осінній вікенд. Кожен учасник марафону зможе побачити найцікавіші туристичні місця. Обов'язково варто відвідати музей Козацтва та Національний заповідник "Хортиця" на території однойменного острова, про який ходять легенди, і де було зроблено безліч археологічних відкриттів. Цікавою туристичною знахідкою може стати Дніпровська гідроелектростанція, яка працює з 1932 року і вражає своїми масштабами. Загалом - місто варте того, щоб познайомитися з ним поближче.

У чому особливість забігу 2nd ZaporizhstalHalfMarathon?

Маршрут 2nd ZaporizhstalHalfMarathon дозволить побачити найцікавіші місця столиці козацтва. Це правий і лівий берег, центр міста, острів Хортиця і ДніпроГЕС, з якої відкривається неповторний краєвид на Дніпро. Цьогоріч 2nd ZaporizhstalHalfMarathon отримав найвищу оцінку - 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації за рівнем сертифікації та оцінювання.

Для комфортного подолання півмарафонської дистанції будуть обладнані медичні пункти, туалети, точки гідратації на кожному 5-му км забігу, а також пункти харчування на 15, 18 км і фініші. Оскільки забіг проходить в холодний осінній період, то стартовий пакет учасника буде значно відрізнятися від літнього варіанту. Зокрема, у ньому буде накидка від дощу. На фініші спортсменів чекатимуть пункти обігріву з гарячим чаєм і термонакидки, які допоможуть захистити організм від переохолодження.

Не бігом єдиним! На 2nd ZaporizhstalHalfMarathon можна буде ще й цікаво провести час вболівальникам. Організатори анонсують створення фан-точок для груп підтримки, відкриті безкоштовні тренування для усіх охочих, спеціальні пропозиції від партнерів і цікаві лекції. 

Пенсіонерам, учасникам бойових дій, членам громадских організацій підготували спеціальні пропозиції щодо реєстрації. Певна кількість "пільговиків" отримає можливість зареєструватися безкоштовно. 

2nd ZaporizhstalHalfMarathon оновив дизайн медалей. Їх отримають фінішери основних дистанцій. На медалях півмарафонської дистанції зображений головний символ міста, а естафетні медалі виконані у вигляді сходинок, які символізують командне досягнення мети на шляху до фінішу.

Один із наймасовіших напівмарафонів країни!

Даний забіг стане одним з наймасовіших напівмарафонів нашої країни. У ньому візьмуть участь понад 1800 бігунів. 2nd ZaporizhstalHalfMarathon - грандіозна спортивна подія не тільки для Запоріжжя, а й для всієї України, оскільки є частиною RunUkraineRunningLeague і проходить нарівні з іншими забігами Ліги. Цьогоріч організатори замінили дистанцію 10 км на естафету 1х10 + 1х11 HeForSheHalfMarathonRelay для скорочення часу перекриття міста і відновлення руху автотранспорту. Фінальний забіг відрізняється ще й тим, що завдяки спонсорам призовий фонд збільшився на 25% і становить 65 000 грн. Він буде розділений між п'ятьма першими фінішерами серед чоловіків і жінок в абсолютній першості, а також грошові призи отримають учасники, які займуть перші три місця в семи вікових категоріях.

Під час 2nd ZaporizhstalHalfMarathon відбудеться  благодійний забіг  на дистанцію 2 км. Його учасники своїми внесками допоможуть зібрати кошти на придбання реабілітаційного обладнання для Клініки ортопедії, артрології і спортивної травми Запорізької обласної клінічної лікарні.

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK