У неділю, 19 січня, у Києві вже вкотре буде даний старт видовищному і драйвовому забігу з авторськими перешкодами - DYKA GONKA з Характером.

DYKA GONKA з Характером – перший цьогорічний  івент масштабного спортивного проекту DYKA GONKA, що поєднує три види активності: біг по пересіченій місцевості, подолання перешкод та боротьбу з викликами природи. На учасників чекають маршрути 5 км та близько 25 незвичайних перешкод та завдань, а також 1 миля та 15 перешкод . Організатори події, ГО "Дика Гонка", планують зібрати на заході близько 500 відважних і несамовитих  учасників, які готові кинути виклик собі у свято Водохреща!

Особливості проекту:

 • DYKA GONKA розвиває в Україні забіги з перешкодами або ж OCR (Obstacle course racing) - вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. Люди шукають нових викликів і способів відпочинку.
 • ВИДОВИЩНІСТЬ. Це видовищно і захоплююче, адже це: біг незвичайною трасою, подолання перешкод, і головне - можливість для учасників перевірити свою ментальну силу, спритність і витривалість.
 • ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ. Організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі.
 • НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯ. DYKA GONKA цього разу відбудеться в новій мальовничій і як завжди непередбачуваній локації у 5 хвилинах від меж Києва!

Головною особливістю DYKA GONKA цього разу стане лунка для загартовування, куди за бажанням кожен учасник зможе зануритися після забігу. Як і завжди організатори підготували унікальну медаль ручної роботи, яку отримає кожен фінішер. Цього разу медаль виготовлена з найміцнішої деревини в Україні – білої акації, а сталеві вставки на ній символізують внутрішній стрижень.

До заходу долучаться багато професійних  атлетів, адже найсильніші зможуть  отримати кваліфікації на чемпіонату світу та Європи з OCR (Obstacle course racing). Свою участь у забігу підтвердили:

 • Євген Шеретов -  найтитулованіший OCR-спортсмен України, який перебуває у ТОП-10 найсильніших атлетів світу за підсумками всіх світових гонок 2019 року. На його рахунку золоті нагороди Чемпіонатів Європу та світу з OCR-перегонів, зокрема і з Чемпіонату Європи, який 30 червня завершився у Польщі.
 • Ірина Левенцова – переможниця DYKA GONKA Витачів, неодноразова переможниця забігів з перешкодами в Україні.
 • Денис Камєшков – переможець DYKA GONKA Витачів, DYKA GONKA Київ, неодноразовий призер  забігів з перешкодами в Україні, учасник Чемпіонатів Європи та світу з OCR-перегонів.

Також учасниками заходу будуть люди, які доводять, що усі перешкоди лише у нашій голові. Серед них:

 • Слава Кулаковський - хлопець, який втратив руку, але це не заважає йому змагатися на забігах, де конче необхідна сила рук та спритність.
 • Понад 20 вихованців дитячого будинку "Отчий дім" - комплексного проекту з реабілітації та виховання дитини, яка проживала в умовах, що загрожували її життю, з подальшою адаптацією до життя в умовах сім'ї та  інтеграцією в суспільство.

Локація: с. Крюківщина одразу за с.Вишневим (5 км/ 8 хв від Жулянського мосту або 10 км/ 17 хв від метро Теремки (буде трансфер).

Також організатори підготували випробування для дітей віком 6-9 років та 10-13 років. Юніори віком 14-17 років також зможуть позмагатися на трасі.

Більш детальну інформацію можно знайти за посиланнями:

 • http://dyka-gonka.com.ua/
 • https://www.facebook.com/dykagonka/
 • https://www.instagram.com/dyka_gonka/
Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK