Коли: 12 жовтня, 9:00-17:00

Де: Київ, Венеціанський Острів

 
DYKA GONKA Київ — це вже другий цьогорічний івент масштабного спортивного проекту DYKA GONKA, який поєднує три види активності.

На учасників чекає маршрут від 1 до 10 км, планується 25 незвичайних перешкод та завдань у вражаючій локації. Очікується близько 1000 відважних і несамовитих  учасників, які готові кинути виклик собі.

Розробник усіх перешкод DYKA GONKA Руслан Клименко розповідає:

Наша мета — не лише залучити людей до занять спортом, а й надати їм можливість відкинути все зайве, відкрити справжні емоції та енергію. Ми хочемо довести нашим учасникам, що жодних обмежень немає, всі обмеження в нашій голові і що вони можуть все. Наша команда кайфує від того, що нам вдається викликати у людей такі емоції, робити людей кращими і впевненішими в собі! Ми впевнені, що щирі, справжні емоції людей —це найкраща інвестиція в рідну країну з нашого боку.

Особливості проекту DYKA GONKA

  • НОВИЙ ВИД СПОРТУ

DYKA GONKA розвиває в  Україні забіги з перешкодами  або ж OCR (Obstacle race coursing) — вид спорту, який розвивається найдинамічніше у світі. За останні роки приріст учасників на таких забігах значно перевищив приріст учасників на класичних марафонах. Люди шукають нових викликів і способів відпочинку!

  • ВИДОВИЩНІСТЬ  

DYKA GONKA — це видовищно і захоплююче, адже це: біг лісами і схилами, подолання запаморочливих перешкод та боротьба з викликами природи. І головне — можливість для учасників перевірити свою ментальну та фізичну силу, спритність і витривалість.

  • "ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ"

Організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі. Все, що підготовано організаторами, український продукт, який відповідає усім стандартам міжнародного рівня.

  • НЕЙМОВІРНА ЛОКАЦІЯ

DYKA GONKA відбувається цього разу в самісінькому серці Києва, поруч з метро, з неймовірними краєвидами. ДИКА, складна (особливо для PRO) та неймовірно непередбачувана!  

Учасниками заходу будуть як прихильники активного відпочинку, так і професійні атлети — призери чемпіонатів Європи та світу у забігах з перешкодами.

Дистанції DYKA GONKA

Дитячі забіги (діти - 6 -13 років, юніори 14-17 років)

Зухвала п'ятірка (5 км+, 20+ перешкод)

Шалена десятка (10 км+, 25+ перешкод)

Дика Миля (1,6 км, 15+ перешкод)

А також нагорода за подолання усіх трьох дистанцій в один день – Трифекта.

Переможці серед жінок та чоловіків будуть визначені за найменшим часом проходження дистанції.

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK