Де: Київ, Труханів острів

Коли: 31 серпня

Дистанція: 5 км із перешкодами з бруду, вогню, льоду і колючого дроту

Кожного року Legion Run залучає тисячі учасників до нових перешкод та веселощів. Організатори називають 7 причин, чому варто приєднатися до забігу.

Читай также: Как подготовиться к первому забегу с препятствиями?

  1. Legion Run – найбільший забіг із перешкодами у Південно-Східній Європі. Майже 40 тисяч людей з різних країн світу вже взяли участь у заходах Legion Run і ця кількість постійно зростає.
  2. Legion Run — це не змагання. Тож, усі учасники отримують незабутні враження, скажений драйв та емоції. А ще —фірмову футболку Legion Run.
  3. Для участі у заході не обов’язково бути професійним спортсменом чи виснажливо тренуватися. Legion Run — це, перш за все, круті веселощі для дорослих. Де ще ви зможете потрощити автомобіль?
  4. Усі перешкоди Legion Run спроектовані висококваліфікованими фахівцями цивільної інженерії з особливою увагою до деталей та дотриманням усіх правил безпеки. А протягом заходу душ і питна вода доступна для всіх учасників.
  5. В Україні Legion Run відбувається вже 3-й рік поспіль. Перший забіг було організовано на Кіпрі у 2014 році. Формат започаткував колишній морський піхотинець із США Джейсон Беллор. Його надихнули традиції тренувань давньоримських легіонерів та сучасних американських солдат. І з того часу учасники Legion Run з 12 країн світу вже взяли участь у цих  заходах.
  6. Глядачі можуть бути на території проведення Legion Run абсолютно безкоштовно. Організатори просять залишити домашніх тварин вдома. Адже невідомо, як вони відреагують на навколишній адреналін та бурхливі емоції.
  7. Це неймовірний досвід проходження випробувань водою, багнюкою, висотою, глибиною… Це — команда, яка поруч, відчуття дружньої допомоги, драйв та шалені спогади.

СЕО Legion Run Івайло Матєв розповів:

Ця подія – не тільки можливість випробувати себе на міцність, але і відступити від звичного життя. Наприклад, у Греції в нас марафон пробіг хлопець з інклюзивною особливістю, а найстаршому учаснику Кіпрського забігу 83 роки. Це ще раз доводить, що випробувати себе в забігу може будь-хто від 18 років. Адже в несподіваних умовах людина отримує нові відчуття і розуміння власних можливостей

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK