9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon цьогоріч вперше відбудеться в оновленому дводенному форматі - 6 та 7 квітня. Організатор події, компанія Run Ukraine на прес-конференції озвучила: планується рекордна кількість учасників – 13 000 бігунів із 52 країн.

Це означає лише одне - з кожним роком любителів бігу та здорового способу життя стає все більше. Я особисто та вся наша команда тішимось, адже наші зусилля недаремні. Цього року ми вирішили провести захід у два дні задля того, аби всі учасники змогли комфортно пробігти та для того, аби скоротити час перекриття вулиць. Чекаємо усіх спортсменів на старті та закликаємо тих, хто не бігтиме - вийти та підтримати атлетів.

, - говорить генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

Читай также: Беговая эстафета помогает сплотить коллектив и забыть об одиночестве

06 квітня проходитимуть забіги на наступні дистанції: Rexona Mini Marathon 4,2 км, сімейний забіг Family Walk на 1 км та дитячі забіги, а наступного дня забіги на дистанції 10 км та 21,075 км. Змін зазнали також дистанції в рамках 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon: у програму повертається дистанція у 10 км, кожен фінішер якої отримає медаль, замість дистанції у 5 км буде дистанція 4.2 км, а також командний забіг 4 х 21 км, призери якого отримають грошову винагороду. Натомість організатори події, компанія Run Ukraine, відмовилась від дистанції 2 км, 5 км та естафети 2 х 10 км. Естафета 4х5 км залишиться без змін.

Цьогоріч перший ювілей нашого титульного партнерства Київського півмарафону. Уже п’ять років «Нова Пошта» підтримує цю наймасштабнішу бігову подію столиці. Ми раді спостерігати, як з року в рік Київський півмарафон масштабується і за рівнем організації заходу, і за кількістю учасників. Для нас це лише вкотре підтверджує те, що ми робимо важливу справу і заохочуємо українців жити активно та спортивно!

, - говорить директор з іміджевих та соціальних проектів компанії «Нова Пошта» Лілія Загребельна.

7 квітня під час 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon відбудеться ще й престижний міжнародний старт - Чемпіонат Балканських Країн з легкої атлетики. Україна вперше отримала право проводити змагання під егідою Асоціацій Балканських легкоатлетичних федерацій (АБАФ), адже лише рік тому увійшла до її складу. На сьогодні АБАФ налічує 20 країн-членів і є однією з найпотужніших та найбільш шанованих асоціацій всередині Європейської легкої атлетики.

Призовий фонд 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon значно збільшився у порівнянні з минулорічним. Цього року він складає 703 000 гривень, що на майже на 470 000 гривень більше за попередній. Переможці головної дистанції отримають 2 000 євро, за друге - 1500 євро, за третє - 1000 євро, за четверте - 750 євро та 500 євро за п’яте місце, якщо атлет установить рекорд траси, то він додатково матиме ще 1000 євро. Українські атлети також можуть позмагатися між собою за рекорд траси, адже переможець здобуде 5 000 гривень. Збільшаться призові також серед вікових категорій: переможці отримають по 1500 гривень, за друге і третє - 1000 і 800 гривень.

 У 2015 році київський міжнародний півмарафон став повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS), у 2017 році отримав престижний статус – IAAF BRONZE LABEL, що є свідченням високого рівня організації та відповідності світовим стандартам. А вже цього року організатори заходу виконуватимуть усі вимоги для здобуття SILVER LABEL.

Читай также: Еліта на 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon: хто ці бігуни?

Наразі організатор заходу компанія Run Ukraine підтвердила участь елітних спортсменів з 5 країн: українці Олександр Сітковський, Роман Романенко, Дмитро Лашин, Ольга Котовська, Софія Яремчук, Віта Потерук, Дар’я Михайлова, та атлети з Ефіопії, Кенії, Марокко, Еритреї.

 

Мені завжди дуже приємно виступати вдома, адже вдома навіть вітер приємний і зовсім “не заважає”. Я вдячний організаторам за можливість взяти участь у такому титулованому українському старті як Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Я бажаю аби наступного року захід вже мав відзнаку SILVER LABEL, а ще через рік GOLD LABEL

, - ділиться враженнями учасник Олімпійских ігор, Чемпіонатів Європи, багаторазовий чемпіон України, атлет статусу Gold Label IAAF Олександр Сітковський.

В рамках київського півмарафону традиційно проходить “Фандрайзинг марафон. Весна”. Його мета – збір коштів на підтримку проектів 14-ти благодійних фондів на платформі Української біржі благодійності. Збір коштів триватиме до 12 квітня включно.

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK