В Одесі 15 вересня відбувся 4th Tavria V Odesa Half Marathon 2019, на старти якого вийшли понад 3300 бігунів з України та з-за кордону. Переможцями на основній дистанції стали Олександр Матвійчук та Валентина Кілярська, яким вдалося не лише здобути перемогу, але й встановити нові часові рекорди Одеського півмарафону.

Боротьба серед чоловіків була досить напруженою, хоча, як пізніше розповів переможець Олександр Матвійчук, вона точилася в першу чергу за місце, а не за часовий результат. За його словами, це була "тактична боротьба". На першій половині дистанції сформувалася міцна четвірка лідерів на чолі з Павлом Верецьким, до якої також увійшли майбутній переможець Олександр Матвійчук, Микола Мевша та Сергій Рибак. Вже на 15 км лідерів залишилося двоє, і майже до самого фінішу Павло Верецький та Олександр Матвійчук бігли пліч-о-пліч. 

Майбутня переможниця Валентина Кілярська здобула беззаперечне лідерство вже з 5 км, і долала дистанцію наодинці, час від часу примикаючи до бігунів-чоловіків. Як пізніше зазначила сама Валентина, наявність суперниці могла б мотивувати її бігти швидше. Невдовзі на переможницю Tavria V Odesa Half Marathon чекає участь у марафоні, тому сьогодні вона берегла сили і "бігла економно", що, втім, не завадило їй встановити новий рекорд дистанції – 01:19:56.

Читай также: Четыре подсказки, где бегать в Одессе

Другу сходинку посіла бронзова призерка минулорічного Одеського півмарафону Христина Богомягкова (01:20:36), а на третій, з результатом 01:21:13, опинилася Оксана Оксенюк, яка минулого року здобула срібло. Переможниця Одеського півмарафону 2017 Валентина Полтавська цього року посіла четверту сходинку з часом 01:21:38, а замкнула п’ятірку бігунка Марія Радько (01:22:02).

 Цього року учасники півмарафону долали дистанцію оновленим маршрутом, стартувавши біля пам’ятника Дюку де Рішельє. Траса пролягала історичною частиною міста, уздовж Траси здоров’я, через набережні "Ланжерон" та "Аркадія".

Tavria V Odesa Half Marathon – це четвертий етап бігової ліги Run Ukraine Running League 2019, яка об’єднує шість бігових заходів у п’яти містах України. Він має найвищу оцінку – 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, розроблений провідними фахівцями Європи.

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK