9th Wizz Air Kyiv City Marathon став рекордним за кількістю учасників на всіх дистанціях. На старт марафону вийшли 1626 бігунів. Загалом на індивідуальних дистанціях, естафеті та  дитячих забігах бігли більше 11 607 учасників з 50 країн світу.

Перемогу на марафонській дистанції здобув Минулорічний тріумфатор Wizz Air Kyiv City Marathon Артем Піддубний знову першим підкорив марафонську дистанцію  9th Wizz Air Kyiv City Marathon.  Його результат - 2:28,29! Із жінок першою фінішну лінію перетнула Юлія Тарасова з результатом 2:54,14.

Маршрут марафону пролягав центральними вулицями Києва. Бігуни долали одне коло. Старт та фініш усіх дистанцій відбувався на головній вулиці міста – Хрещатику. Дистанції 42.195 км сертифіковано AIMS (Асоціація міжнародних марафонів і пробігів). Крім того, Київський марафон має найвищу оцінку – 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

Боротьби на марафонській дистанції серед чоловіківне було. Майже відразу після старту минулорічний переможець Wizz Air Kyiv City Marathon Артем Піддубний взяв лідерство і успішно протримався до фінішної лінії. В результаті - перемога і захист титулу. Другим до фінішу прибіг Володимир Васьков(2:34:48), третім - Сергій Попов(2:36:31).

“Їхав за перемогою. Але, звісно, другий марафон за три тижні – це дуже важко і психологічно, і у підготовці. Одразу зі старту я біг першим, на першій половині ще була компанія з півмарафонців, які бігли в моєму темпі, а другу половину пробіг один. Після 35-го кілометру стало важкувато психологічно, але я задоволений виступом та перемогою! Люди вздовж дистанції підтримували, це дуже допомагало мені, велика подяка їм. Наступного року обов’язково повернусь за перемогою”, – прокоментував переможець марафону Артем Піддубний.

Для жінок-марафоністов змагання було напруженим. Переможниця Юлія Тарасова розпочала біг дуже легко та перебувала на 5-й проміжній позиції, а на позначці 30-ти кілометрів програвала лише Валентині Полтавській, яка в підсумку стала срібною призеркою з фінішним часом 2:57:59. Третьою ж фінішну лінію перетнула минулорічна переможниця Масник Ірина, її час 2:59:58.

Траса мені сподобалась. В цьому, напевно, і була моя перевага: я виступаю на змаганнях з гірського бігу, тож підйоми і спуски були моїм “коником”. Біглось легко, першу частину я почала дещо вільніше, а з другої вже почала відпрацьовувати, “збираючи” суперниць. Дуже порадувало, що з погодою сьогодні пощастило, сонячна погода, все сприяло бігу, Київ зустрів нас пречудово!” - прокоментувала Юлія Тарасова.

Призовий фонд Wizz Air Kyiv City Marathon - 143 500 гривень. Нагороди отримали п’ять перших фінішерів серед чоловіків та жінок на дистанції 42,195 км. Грошову винагороду також отримали учасники, що посіли перше, друге і третє місця в семи вікових категоріях серед чоловіків та жінок.

На цьогорічному 9th Wizz Air Kyiv City Marathon вперше відбувся старт абсолютно нової дистанції під назвою “Гордість Нації: ветеранська десятка”. 10 км бігли військові української армії, ветерани бойових дій, колишні бійці АТО, добровольці, а також запрошені для участі військові з 7-ми країн світу: США, Великобританії, Канади, Литви, Данії, Грузії, Польщі.

Благодійні та марафонські дистанції бігли чимало українських зірок. А надзвичайним  рекордом у цей день відзначився Володимир Сковородка. Він подолав дистанцію 42 км у споряджені пожежника, вага якого становить 18 кілограмів, за 5 годин 11 хвилин 28 секунд!

9th Wizz Air Kyiv City Marathon – один із семи етапів бігової ліги Run Ukraine Running League 2018, що включає у себе старти в п’яти містах України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя. Ліга орієнтована на любителів бігу, серед яких по завершенню останнього етапу визначать переможців серед чоловіків та жінок. Головний приз Run Ukraine Running League 2018  – участь у престижному міжнародному марафоні.

Вже 28 жовтня естафету Run Ukraine Running League 2018 підхопить 2nd Zaporizhstal Half Marathon, який 28 жовтня і стане фінальним акордом бігового року 2018.

 

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK