Цього року Київський марафон святкує свою 10-у річницю. На честь ювілею організатори, компанія Run Ukraine, запровадили чимало новацій. Так, цього року Wizz Air Kyiv City Marathon вперше відбувається упродовж двох днів, 5 та 6 жовтня, та на двох локаціях: ВДНГ та Софійській площі.

Зранку суботі, 5-го жовтня, на київському ВДНГ відбулися перші забіги у рамках ювілейного міжнародного марафону 10th Wizz Air Kyiv City Marathon. О 9 ранку стартували учасники забігу з собаками Dog Chow® Run 5 км, а за 10 хвилин після них на старт вийшли учасники прогулянки з собаками Dog Chow® Walk 3 км зі своїми улюбленцями. Обидва забіги з собаками містили благодійну складову: 50 грн від кожної реєстрації на Dog Chow® Run та Dog Chow® Walk буде перераховано на вакцинацію собак у притулках Київської області. Усього у цих забігає взяли участь більше сотні бігунів разом зі своїми чотирилапими друзями. 

У забігу Dog Chow® Run 5 км перемогли Дмитро Курікша та його улюбленець Барні: разом вони подолали 5-кілометрову дистанцію за 17:27,5. Усього на секунду вони відірвались від Максима Бондарчука з його песиком Ніксоном (17:28,5). Третіми фінішували Артем Городинець та його чотирилапий Маск – для подолання дистанції їм знадобилося 18:55,5.

О 10:30 розпочалися дитячі забіги, в яких взяли участь майже 1000 дітей. Розминку для них провела українська художня гімнастка, олімпійська призерка Ганна Різатдінова. Учасники дитячих стартів пробігали 100, 400, 800 або 1500 м, залежно від своєї вікової категорії. На фініші усі діти отримали сувенірні медалі. Завдяки співпраці компанії Run Ukraine з Міністерством освіти і науки України усі дитячі забіги були безкоштовними.

Також у першій половині дня у суботу на ВДНГ відбувся Сімейний забіг на 1000 м, до якого могли долучитися бігуни будь-якого віку: від наймолодших, які “бігли” у колясках або на руках батьків, до найстарших. У ньому взяли участь понад 300 бігунів.  Найстаршій зареєстрований учасниці Сімейного забігу – 78 років, наймолодшому – усього півтора місяці. 

Таким чином, у стартах на ВДНГ взяли участь майже півтори тисячі учасників. Загалом за два дні у забігах візьмуть участь близько 17 000 учасників з України та з-за кордону.

Нагадуємо, що усі інші забіги ювілейного Київського марафону упродовж 5-6 жовтня стартуватимуть з Софійської площі. З програмою стартів можна ознайомитись на нашому сайті.

Також звертаємо вашу увагу на те, що деякі вулиці Києфа будут перекриті в зв'язву с проведенням 10th Wizz Air Kyiv City Marathon. З планом перекриття доріг можна ознайомитись тут.

Джерело: kyivmarathon.org

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK