У рамках ювілейного 10-го Wizz Air Kyiv City Marathon відбудеться Фандрайзинг марафон, організований компанією Run Ukraine спільно з головним благодійним партнером заходу – Українською біржею благодійності.

З 16 вересня по 14 жовтня публічні люди, телеведучі, бізнесмени, колективи компаній об’єдналися заради цієї спортивно-благодійної ініціативи та стали "фандрайзерами" – обличчями проєктів, закликаючи кожного вести здоровий спосіб життя. Десять благодійних фондів збиратимуть кошти на різні соціальні проєкти. Будь-хто зможе долучитися до доброї справи і допомогти хворим дітям і дорослим, дітям-сиротам, тваринам у притулку та іншим – залежно від проєкту, який він сам підтримає. Обрати благодійний фонд та проєкт, якому ви хочете допомогти, можна за посиланням.

Обирайте проєкт, який вам до вподоби, підтримуйте його фінансово та приходьте 5-6 жовтня 2019 року на свято спорту – ювілейний 10-ий Wizz Air Kyiv City Marathon 2019.

З 2015 року завдяки Фандрайзинг марафонам, які відбувалися під час Київського марафону, на благодійність було зібрано понад 3,8 млн гривень. Кошти витратили на реалізацію 45 проєктів різних благодійних фондів.

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK