Україна вкотре долучилася до всесвітнього благодійного забігу Wings for Life World Run. Столичний Wings For Life World Run APP RUN KYIV відбувся на Трухановому острові. Майже 500 бігунів, серед яких початківці, досвідчені марафонці, професійні спортсмени та учасники на візках намагалися втекти від віртуального автомобіля-кетчера. Також серед гостей та учасників заходу були Олімпійська чемпіонка та п’ятикратна чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан, лідерка руху активної реабілітації Уляна Пчолкіна, а також телеведуча 1+1 та амбасадорка Групи активної реабілітації Соломія Вітвіцька.

Абсолютними переможцями київського забігу з мобільним додатком став серед чоловіків — Олег Якимчук з результатом 41,43 км.

Перший раз, відчуття просто фантастичні. Я планував просто пробігти кілометрів 20, а вийшло так захопився на емоціях на aдреналіні, що вийшло і перемогти. Мотивує те, що ти відчуваєш, що робиш якийсь вклад і допомагаєш іншим. Я супер щасливий, дуже задоволений!

, — ділиться емоціями переможець.

Серед жінок перемогу отримала Вікторія Чайка, яка змогла утікати від віртуального автомобіля аж 35,95 км.

Дуже здорово! Це мій другий старт, минулого року я теж приймала участь у цьому забігу, я була другою, пробігла 31 км. В цьому році я теж планувала більше 30 км пробігти. Я навіть не відчувала, що переможниця, просто кожен крок намагалася більше і більше, дальше і дальше. Це дуже благодійна справа, тому що я вважаю, що кожна людина має можливість і повинна допомагати іншим людям.

, — говорить Вікторія.

Серед учасників на колясках переможцями стали паралімпієць Світлана Тріфонова (18 км) та Дмитро Васильцов (21 км). Кожен учасник отримав медаль фінішера і сувенірну продукцію на згадку про забіг. А переможці київського забігу отримали подарунки від POPARADA та враження від BODO. Усі результати забігу: https://results.wingsforlifeworldrun.com/int/en/2019/

Своїми враженнями про забіг ділиться амбасадорка Wings for Life World Run та лідерка руху активної реабілітації Уляна Пчолкіна:

Якщо в позаминулому році мене вразили прямі трансляції, ідея взагалі і філософія цього забігу, то цього року - масовість, скільки людей прийшло, ми майже подолали позначку в 500 учасників. Ідея забігу - вона настільки пронизує, коли про неї дізнаєшся, і хочеться дійсно підтримувати людей, які не можуть бігти. Він настільки атмосферний цей забіг, що я більше таких не знаю.

Емомції вирували не тільки в нашій країні. Вони були неймовірними 5 травня, коли Девід Мзі зі Швейцарії, який протягом багатьох років був паралізований через травму спинного мозку, пройшов через стартову лінію в місті Цуг на глобальному Wings for Life World Run.

Визначний прохід Девіда Мзі став головним моментом шостої щорічної благодійної події, де учасники та партнери збирають кошти, щоб знайти методи лікування травм спинного мозку. Стартуючи одночасно по всьому світу понад 120 000 зареєстрованих бігунів та учасників у інвалідних колясках охопили 1 108 236 км у 323 місцях у 72 країнах. Ажіотаж залишався високим до тих пір, поки, кілька годин по тому, Іван Моторін (біг у Туреччині) та його співвітчизниця Ніна Заріна (бігла у Швейцарії) були оголошені Глобальними чемпіонами з досягнутими 64,37 км та 53,72 км відповідно.

Девід Мзі став втіленням того, про що йдеться у Wings for Life World Run. Учасники, які бігли разом з Девідом в Цузі, а також мільйони людей, що дивилися Live-трансляцію по всьому світу, затримали дихання, коли він піднявся з коляски і пішов вперед.

31-річний чоловік подолав 390 метрів за 30 хвилин перед тим, як його наздогнав автомобіль-кетчер (Catcher Car), який є "рухомою фінішною лінією" цього забігу, з кожним історичним кроком втілюючи в життя результати проведених досліджень.

Одночасний старт бігунів – незалежно ніч чи день, сонце чи дощ – охопив кожен куточок землі, від Австралії до Колумбії та від Південної Африки до Казахстану. Контраст погодних умов для забігу був вражаючим, від непередбачуваного снігопаду в Італії до майже 35 градусів в Мумбаї, Індія. І, як завжди, унікальний формат з рухомою фінішною лінією у вигляді автомобіля-кетчера додав емоцій та хвилювання..

100% вступних внесків, залучених у цьому забігу, йдуть на проекти, які підтримуються фундацією Wings for Life, яка фінансує найбільш перспективні дослідження травми спинного мозку, щоб знайти ліки. У 2019 році всесвітній одночасний забіг Wings for Life World Run зібрав понад 3,5 мільйонів євро, в тому числі київський APP RUN зібрав понад 5 тис. євро.

Наступний, сьомий забіг Wings for Life World Run відбудеться в неділю, 3 травня 2020 року.

Про фонд Wings For Life

Мільйони людей у всьому світі залежні від інвалідного візка через травму спинного мозку – в основному через аварії або падіння. Wings for Life – некомерційний фонд, який займається дослідженнями спинного мозку. Місія фонду – знайти методи лікування травм спинного мозку. З 2004 року Wings for Life ретельно відбирає і є спонсором передових дослідницьких проектів та клінічних досліджень, які в перспективі зможуть змінити життя людей у всьому світі. Хоча спосіб лікування ще не знайдено, фонд уже досяг чималих успіхів. 100 відсотків внесків учасників Wings for Life World Run і всі кошти зібрані у цьому глобальному заході допоможуть досягти головної мети. Кожен крок зроблений підчас забігу Wings for Life World Run та за допомогою мобільного додатку Wings for Life World Run App Run – це крок у вірному напрямку - www.wingsforlife.com

Про Wings for Life World Run

Щороку одночасно на численних офіційних трасах та за допомогою мобільного додатку в усьому світі проводиться міжнародний забіг Wings for Life World Run, в якому кожен, чи то день чи ніч, стартує одночасно та з однією метою — зібрати кошти для фонду Wings for Life. У власному унікальному форматі учасники біжать стільки скільки можуть, доки повз них не проїде рухома фінішна пряма, котру являє собою реальний автомобіль-кетчер або віртуальний в мобільному додатку, що переслідує бігунів впродовж маршруту та поступово збільшує свою швидкість до тих пір, поки не наздожене кожного учасника. Ця рухома фінішна пряма дозволяє здійснити забіг усім учасникам незалежно від рівня їхньої фізичної підготовки — повільніших учасників вона наздоганяє швидше, в той час як професійні спортсмени продовжують бігти протягом багатьох годин. 100 % вступних внесків та дотацій спрямовується на допомогу в пошуку методів лікування травм спинного мозку; і в рамках п’яти забігів, починаючи з 2014 року, до участі у міжнародному забігу долучилось понад 500 000 людей 193 національностей у понад 66 країнах на всіх континентах. Всі разом вони зібрали 23,6 мільйонів євро www.wingsforlifeworldrun

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK