Україна приєднєуться до всесвітнього одночасного благодійного забігу Wings for Life World Run. Його мета — збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку.

Як взяти участь у Wings for Life World Run APP RUN?
1. Завантажити мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN
2. Приєднатися до забігу у своєму місті. Наприклад, до APP RUN KYIV.
Читай также: Катя Алексюк: "Моя заключительная беговая тренировка была за 4 часа до начала родов"
3. Оплатити внесок учасника (10 євро)
4. Бігти разом з усім світом заради тих, хто не може, - 5 травня о 14:00.
Кожен учасник організованих забігів у Києві, Одесі, Дніпрі та Ужгороді отримає медаль фінішера і сувенірну продукцію на згадку про забіг.
100% вступних внесків учасників спрямовані на пошук і дослідження методів лікування травм спинного мозку. За шість років Wings for Life World Run перетворився у світовий рух з завзятими шанувальниками, які щорічно беруть участь в забігу. Завдяки учасникам, донорам та спонсорам за весь час забіг зібрав неймовірні 23,6 млн євро для фонду Wings for Life, щоб фінансувати дослідження методів лікування травм спинного мозку.
Хто бігтиме?
Читай также: Александр Денисов: Мои первые 5 км были дорогой длинною в жизнь
До благодійної ініціативи в Україні також приєдналися амбасадори Wings for Life World Run: олімпійська чемпіонка і п'ятиразова чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан, призерка чемпіонату світу зі стрибків у висоту Юлія Левченко, триразовий чемпіон України з дрифту Олександр Гринчук, чотириразова призерка чемпіонату світу з маунтинбайку Яна Беломоіна, телеведуча і лідерка руху активної реабілітації Уляна Пчолкіна, громадський активіст і організатор таборів реабілітації Віталій Пчолкін, телеведуча 1+1 та амбасадорка Групи активної реабілітації Соломія Вітвіцька, а також активіст, спортсмен і засновник ГО «Доступно.ЮA» Дмитро Щебетюк та інші.
Що таке Wings for Life World Run?
Унікальність забігу ще й в тому, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього, намагаючись втекти від автомобіля-кетчера (Catcher Car), який є "рухомою фінішною лінією", що слідує за учасниками у заданому темпі. Реальний автомобіль-кетчер або віртуальний (у мобільному додатку) переслідує бігунів впродовж маршруту та поступово збільшує свою швидкість доти, поки не наздожене кожного учасника. Коли автомобіль-кетчер (реальний або віртуальний) наздоганяє учасника, його/її гонка закінчується. Останні чоловік і жінка, яких наздоженуть, оголошуються Глобальними чемпіонами!