7 жовтня 1 000 бігунів подолають дистанцію 5 км заради хворих раком молочної залози. Захід відбудеться в рамках Міжнародного Київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon. Усі кошти зібрані на Avon Pink Run буде перераховано на придбання цифрового мамографу для регіонального державного медичного закладу, за допомогою якого рання діагностика раку молочної залози стане більш доступною у регіонах України.

Вперше серед тисячі учасників Avon Pink Run будуть не тільки жінки, а й чоловіки. Наважитися на старт – це важливий крок для новачків. Здолавши дистанцію, вони здобудуть перемогу не тільки для себе, а й усіх жінок України. Кожен учасник забігу отримає фінішну медаль.

Дистанція Avon Pink Run має єдину мету - зробити жінок України здоровішими та щасливішими! Минулого року всі зібрані з дистанції кошти ми направили на придбання цифрового мамографу. У процесі конкурсу по відбору лікарні ми отримали близько 20 запитів з різних регіонів України, де ситуація з сучасним обладнанням дійсно близька до катастрофічної. Відсутність такого обладнання вкрай знижує рівень діагностики та унеможливлює боротьбу з раком молочної залози на ранніх стадіях. Саме тому ми прийняли рішення бігти знову! Заради кожної жінки, її здоров’я та щасливих усмішок її дітей! Ми хочемо, щоб кожна з них мала змогу пройти обстеження і відчувати себе захищеною та здоровою. Усі забрані з дистанції кошти будуть направлені на придбання нового цифрового мамографа. ПРИЄДНУЙСЯ, адже саме Ти здатен змінювати життя на краще!”- сказала Генеральний директор Avon Україна та Грузія Єлизавета Коробченко.

9th Wizz Air Kyiv City Marathon – престижний міжнародний біговий захід. Цього року організатори планують зібрати майже 11 тисяч любителів бігу з 52 країн. В рамках марафону відбудуться забіги на індивідуальних дистанціях: 42, 195 км; 21, 0975 км; 5 км; 2 км благодійний забіг та сімейний, а також естафета 3х10+1х1+12, що має назву Wizz Air Kyiv City Marathon Relay. Традиційно до бігового заходу долучаються не тільки дорослі бігуни, а й діти. Спеціально для них підготували дитячі забіги на дистанціях: 100 м, 500 м і 1000 м.