У День Незалежності України сміливі та небайдужі кияни зібрались у спортивному містечку на Контрактовій площі, щоб допомогти дітям з інвалідністю, взявши участь у благодійному забігові. Його дистанція - 2,5км. 

Організувала забіг Інна Силантьєва, засновник фонду «Добро об’єднує». Вона нагороджена відзнакою ООН за реалізацію масштабного соціального проекту. Інні Силантьєвій вкотре вдалося об’єднати сотні людей заради єдиної мети – допомогти тим, хто цього потребує. Цього разу зібрані кошти підуть на обладнання сенсорної кімнати для дітей з особливими потребами у столичній школі.

Перед забігом пройшов запальний танцювальний майстер-клас від переможця проектів «Танці з зірками» та «Танцюю для тебе» Сергія Костецького.З привітальним словом виступили організатори та партнери проекту - нардеп Андрій Тетерук та Ірина Бендеровська, художниця, засновник та керівник школи ілюстрацій такомп’ютерної графіки «Bartshool». Пані ірина допомогла кожному учаснику забігу залишити свій відбиток в історії проекту «День чемпіонів». Розминку перед стартом провела легенда українського спорту – чемпіон світу з плавання, призер Олімпійських ігор, багатократний чемпіон Європи і України – Денис Силантьєв.

Пробіг стартував на вулиці Сагайдачного. Його маршрут пролягав Володимирським узвозом з розворотом на Європейській площі.

На спортивному благодійному святі розіграли чимало призів від партнерів заходу –Олімпійського комітету України, компанії «MaryKay»,Державної лотереїта бренду «Peak» - офіційного постачальника екіпірування олімпійської збірної України,

За пробігом слідкували медіа-партнери заходу, серед яких були insport.com.au та irunning.com.ua. 

«Друзі, дякую за такий веселий, драйвовий, а головне – корисний забіг. Сьогодні кожен із нас не тільки показав свій незламний дух спортсмена, а й допоміг дітям, зробивши свій благодійний внесок. Сподіваюсь, що такий захід у нас не останній, і з задоволенням буду рада бачити вас і ще тисячі небайдужих на наших наступних спортивно-благодійних святах», - сказала директор проекту Інна Силантьєва.