Де: м. Київ

Коли: 9 вересня

Дистанція: 2 км

Учасники благодійного забігу на 2 км Intersport charity run під час Intersport Run UA збиратимуть кошти на обладнання для важкохворих дітей. Планується придбати інфузійні насоси для відділення інтенсивної терапії в НДСЛ ОХМАТДИТ. Вартість цього обладнання близько 200 000 гривень. Усі внески за участь у благодійному забігові будуть використані на його придбання.

Без цих приладів неможливо виходжування важкохворих дітей. Інфузомати дозволяють з високою точністю по краплях з заданим ритмом вводити ліки. Вони роблять все автоматично, не втомлюються і не збивається з рахунку. Комп'ютер сам вираховує за вагою та віком дитини дози і швидкість вводиться в дитячий організм ліки, сам контролює і регулює подачу розчину зі шприца. Крім того, інфузійний насос дає можливість додати дозу з одного, другого, третього флакона, з'єднати всі разом, що також важливо в процесі інтенсивної терапії. Такий прилад дозволяють лікарям отримати очікувані результати лікування, а дітям зменшити тяжкі наслідки введення хіміопрепаратів.

Благодійна статистика

У 2018 році під час трьох бігових подій Run Ukraine Running League учасники благодійної дистанції зібрали 180 525 грн. на реабілітаційне обладнання лікарень тих міст, у яких проходили заходи:

  • під час 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon було зібрано 120 000 грн. для ДУ Інституту травматології та ортопедії НАМН України;
  • під час 3rd Interpipe Dnipro Half Marathon - 48 200 грн. для обласної дитячої клінічної лікарні;
  • під час 3rd Molokiaya Lviv Half Marathon - 12 325 грн. для обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи.

Планується відкриття благодійних дистанцій на 9th Wizz Air Kyiv City Marathon  та 2nd Zaporizhstal Half Marathon. Уже відкрита реєстрація на благодійну дистанцію 2 км в рамках 3rd Odesa Half Marathon.