Організатори благодійного забігу очікували на старті 16 000 учасників. Але кількість охочих подолати благодійний забіг перевершила всі сподіванняя. Приєднався навіть мер Києва Віталій Кличко. За попередніми даними Пробіг під каштанами зібрав 18 тисяч учасників і рекордну кількість корпоративних команд, яких було понад 500. Наймолодшим амбасдором Пробігу стала Діана Алексюк, яка отримала свій стартовий номерок ще у пологовому будинку, у березні 2019-го та Данило Литвинов, якому асього 4 тижні.

Цього року наша сім’я вдруге приймала участь у благодійному Пробігу, і вже в оновленому складі!
Разом з мамою, татом і сестричкою, з радістю прийняв участь наш новонароджений синочок Данило Литвинов, який народився наприкінці квітня цього року. В день змагань 26 травня 2019 року йому виповнилося 4 тижні!!! Він став найменшим учасником змагань! Ми подолали разом з малюком у візочку 100 метрову дистанцію!  Для нього це перший та історичний пробіг! А наша, донечка, якій виповнилося в травні 8 років, встановила особистий рекорд в віковій категорії 8-15 років і пробігла 1200 метрів! Тато разом з колегами і всіма киянами натхненно подолали 5 км.

, – розповіла Тетяна Алексюк.

Найстарший бігун Пробігу під каштанами цьогоріч був Гарольд Фрезе, який брав участь у майже всіх Пробігах, починаючи з першого у 1993 році. 

Для учасників запропонували сім різних стартів. Розпочалося дійство із наймолодших спортсменів, які долали дистанцію в ходунках. Переможцем «Пробігу в ходунках» став маленький Данило Войцехович. Його мама Наталія розповіла, що Даню 8 квітня 2019 року прооперували в Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України, на потреби якого і спрямовують кошти учасники «Пробігу під каштанами» 18-й рік поспіль. Хлопчик зараз здоровий і веде повноцінний спосіб життя завдяки фахівцям і обладнанню медзакладу.

«Дитячого Пробіг» передбачав змагання на чотирьох різних дистанціях залежно від віку – від 50 до 1200 метрів. Новий видовищний старт влаштували для батьків з малюками у візочках. Також на забіг вийшли понад 400 учасників команди «Здійсненої мрії» – колишніх пацієнтів Кардіоцентру.

На учасників свята також чекали «Спортивний Пробіг» – єдиний старт, де легкоатлети змагалися на швидкість. У «Пробігу мужніх» дистанцію в 600 м долали учасники з інвалідністю.

 
 
 

Також цього року пройшли нові страти – «Пробіг наосліп», який мав на меті підтримку створення у Одесі Центру запобігання дитячій сліпоті на базі Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова, і «Пробіг із собакою» – для підтримки бездомних тварин (Фонду «Happy Paw»). До «Пробігу наосліп» долучилася зіркова команда — Sonya Kay, Barabanova, DILEMMA, On I Ona, Kira Mazur. Дистанція склала 50 м, учасники бігли парами, у одного з яких були зав’язані очі.

Завершальним і найяскравішим стартом став традиційний наймасштабніший «Благодійний забіг», учасники якого пробігли 5 км центральними вулицями Києва.

«27-й «Пробіг під каштанами» – це новий рекорд, символ того, що українці можуть об’єднатися заради благородної мети. Ми вдячні усім учасникам та партнерам за підтримку нашого заходу

, — зазначила Ірина Кузнєцова, організатор «Пробігу під каштанами». 

Зібрані у рамках 27-го «Пробігу під каштанами» кошти організатори спрямують на придбання необхідного обладнання та матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.Філатова, Фонду «Happy Paw» на  притулок для тварин.

Інформацію про зібрану суму та остаточну кількість учасників організатори оприлюднять під час фінальної прес-конференції, 30 травня у Кардіоцентрі за адресою вул. Чорновола 28/1.

Хотите получать наши статьи в социальных сетях? Присоединяйтесь к нам в Telegram, Facebook.
x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK