Біговий клуб у Рівному з'явився у 2016 році. Відтоді рівняни бігають не лише для відмінної фізичної форми та здоров'я, а й для благодійних цілей. Зокрема, нещодавно  220 учасників взяли участь у Благодійному нічному забігові Rivne Night Run 2018, щоб зібрати кошти на допомогу у лікуванні та постійній реабілітації 3-річної Марії Веремчук.

Хто створив?

Люди, які ініціювали створення бігового клубу у Рівному - це заслужені майстри спорту України, майстри спорту міжнародного класу, переможці марафонів та чемпіонатів. Найвідоміші імена - Ольга Земляк, Ольга Котовська, Наталія Прищепа, Вадим Слободенюк, Світлана Станко та Сергій Ющишин.

Де проходять тренування?

Тренуються учасники Rivne Running Club на стадіоні "Авангард", довгі дистанції бігають навколо озера Басів Кут. Крім бігу в тренування включені, наприклад, вправи на прискорення, стретчинг. 

Бігові маршрути для рівнян

Rivne Running Club створив для рівнян траси для пробіжок. Це два перших у місті маршрути для занять бігом у парку Шевченка. Довжина цих трас – 920 м та 2060 м, вони різні по складності.

Читай также: Челночный бег: техника и польза

Старт та фініш бігових маршрутів розміщені в одній точці. Маршрути позначені стрілками різних кольорів: синій – траса 920 м, жовтий – 2060 м. Рух маршруту іде по колу проти годинникової стрілки.

Реалізатори нанесли розмітку на ті маршрути, якими бігають всі професійні і непрофесійні бігуни вже багато років - для багатьох траса не нова. Однак, це зробили для того, щоб залучити якомога більше бігунів-початківців. Мовляв, вони одразу помітять, де бігати комфортно і цікаво.